úterý 16. února 2016

E-Pipe

Tento projekt byl v mé dosavadní dýmkařské kariéře jedinečný. Pro mne se jednalo o pole neorané a podle reakcí majitele, se mi ho podařilo zorat :-)  V celém projektu bylo  pár složitějších postupů a chtělo to trochu jiného přemýšlení o dýmce co je a vlastně není dýmka.
Celé to začalo nákresem
  a hromadou pro mě naprosto cizích věcí, o kterých jsem ani netušil k čemu jsou, co dělají a kam pasují. Prostě jsem na to koukal jako tele na nová vrata a výrazy atomizér a kartomizér atd. tomu moc nepřidaly. Protože jsem trochu  experimentátor a průkopník slepých uliček, tak jsem se do toho pustil.
Celé to muselo být dost masivní, protože ta stříbrná část náustku je nerezová a dost těžká, takže jako protizávaží na páce slouží hlavička, ve které je umístěna baterie a v horní části je spínač žhavení. Ve spodní části je krytka, která má sloužit pro případnou obsluhu a zapojení kabelů.

No a tady je ten e-bumbrlíček a glosa, která ho vystihuje :  
1 komentář:

  1. rx gen 3 is a really good choice for advanced vapers - not just an ecig, but as well a dry leaf and vax vaporixer. This top tc mod works like a beast - so much vapor and such a long battery life. This is a bit more advanced technology - they are using mini-tanks and you can see how much liquid is there left in the cart. On the battery you can see how much power it has left. Vapor amount of uwell crown 3 mini atomizer is amazing, flavors are great. Price is a bit high though.

    OdpovědětVymazat